Powrót Festiwal piosenki patriotycznej „PÓKI POLSKA ŻYJE W NAS”

Dzień 11 listopada kojarzy się Polakom jednoznacznie z odzyskaniem przez Polskę niepodległości. W tym dniu oddajemy hołd i szacunek bohaterom, którzy polegli w obronie Ojczyzny i tym, którzy pomagali ją odbudować. Powinniśmy o nich pamiętać, bo dzięki nim możemy żyć w niepodległym państwie.

Z tej okazji Drużyna Harcerska NS "Sokoły", działająca w naszym Ośrodku zorganizowała ogólnopolski festiwal piosenki patriotycznej „PÓKI POLSKA ŻYJE W NAS”. Wzbudził on ogromne zainteresowanie wśród środowiska harcerskiego. Do udziału zgłosiło się kilkanaście drużyn z całego kraju. Wszyscy uczestnicy stanęli na wysokości zadania. Dobór repertuaru, interpretacja tekstu, pomysłowość wykonania oraz oryginalność interpretacji piosenek udowodniły, że: PATRIOTYZM, OJCZYZNA, TRADYCJA są znane i bardzo ważne oraz bliskie sercom wszystkim dzieciom i młodzieży. Posłuchajcie sami. Zapraszamy na film.