Powrót Świętokrzyski Turniej Hokeja Halowego Olimpiad Specjalnych w Jędrzejowie

Dnia 19 listopada 2021r. odbył się Świętokrzyski Turniej Hokeja Halowego Olimpiad Specjalnych w Jędrzejowie. Nie mogło zabraknąć tam naszych zawodników z Klubu NIEPOKONANI SANDOMIERZ.

8 zawodników pod opieką 2 trenerów, p. Ewy Tarkowskiej i p. Piotra Malik reprezentowali cały nasz Klub w Jędrzejowie. Rozegrali trzy mecze zdobywając łącznie 19 bramek. Gra była bardzo trudna i ekscytująca, wszyscy dali z siebie wszystko i... WYGRALI 1 MIEJSCE! Najwięcej bramek strzelili Radek S. Damian G. Michał T. i Sebastian N.

GRATULACJE DLA CALEJ DRUŻYNY I DLA KLUBU NIEPOKONANI SANDOMIERZ.