Powrót Świętokrzyski Turniej Koszykówki Olimpiad Specjalnych

Świętokrzyski Turniej Koszykówki Olimpiad Specjalnych kończył tegoroczny cykl 16 zawodów sportowych organizowanych przez Świętokrzyski Oddział Olimpiad Specjalnych. Turniej ten odbył się 26.11.2021 w Starachowicach. Nasz klub Niepokonani Sandomierz reprezentowali: Michał Terech, Radosław Skrok, Damian Radzik, Sebastian Nawrot, Marek Ślaski, Jakub Mazurek, Tomasz Wąsik, Marcel Smoliński, Michał Szewc, w roli trenera Piotr Malik i opiekuna drużyny Karolina Trojanowska.

Drużyna, po bardzo emocjonujących pojedynkach z czterema bardziej doświadczonymi ekipami, nie zdołała zdobyć zwycięstwa i ostatecznie zajęła piąte miejsce w imprezie sportowej. Chłopcy wykazali się ogromną wola walki, zaangażowaniem, ale niestety zabrakło celnych rzutów. Mimo to czas spędzony na  profesjonalnym obiekcie MOSiR Starachowice, będzie procentował w następnych turniejach w tej dyscyplinie sportu.

Gratulujemy udziału i walki o jak najlepsze miejsca.