Powrót Podsumowanie XII Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych

7 zawodników Klubu „Niepokonani” Sandomierz działającego przy Ośrodku „Radość Życia” w lipcu brało udział w XII Ogólnopolskich Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w lekkoatletyce oraz badmintonie🏸🏸🏸🏃‍♀️🏃🏃‍♂️.

Minęło już trochę czasu, ale my wracamy wspomnieniami do tamtych wydarzeń, a trud i starania naszych wspaniałych zawodników chcieliśmy nagrodzić pamiątkowymi dyplomami oraz nagrodami. Podziękowania dla zawodników zostały złożone przez Panią Dyrektor Ośrodka – Marię Butkowską i Przewodniczącą Klubu – Panią Anetę Wołos.

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy zawodnikom kolejnych sukcesów🥰🤝👏👏👏