Powrót Fotorelacja z kolonii w Bojanowie

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z pierwszego tygodnia kolonii, której uczestnikami są  beneficjenci  Okręgowego Ośrodka Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem w Tarnobrzegu , prowadzonego przez Caritas Diecezji Sandomierskiej w ramach realizowanego wspólnie z Funduszem Sprawiedliwości projektu „Razem Bezpieczniej 2”.

W ramach kolonii odbyły się zajęcia z Lego Education prowadzone przez trenerów z Naukowego Zawrotu Głowy. Uczestnicy konstruowali interaktywne pojazdy sterowane tabletami.

Pewnego wieczoru uczestniczyli w nocnym zwiedzaniu z pochodniami Zamku Krzyżtopór w Ujeździe.

W niedzielę odbyły się warsztaty przyrodnicze pod hasłem ,, W poszukiwaniu Ekolandii” prowadzone przez przyrodniczkę z Fundacji EKOSKOP z Rzeszowa. Po południu uczestnicy kolonii wykonywali biżuterię z kamieni sztucznych i naturalnych a wieczorem brali udział w grze interaktywnej Kahoot.

W poniedziałek byliśmy w Rzeszowie w Parku Trampolin Grawitacja oraz Papugarni, gdzie mieli okazję podziwiać i karmić ptaki.

Wieczorem odbyła się olimpiada sportowa i mecz w piłkę nożną.

We wtorek rano podsumowali kolonię a uczestnicy otrzymali nagrody książkowe, maskotki i bony upominkowe do sieci salonów EMPIK.