Powrót Bank Dobrych Serc - realizacja projektu przez Dom Samotnej Matki w Rudniku nad Sanem.

Dom Samotnej Matki w Rudniku nad Sanem prowadzony przez Caritas Diecezji Sandomierskiej został objęty wsparciem Fundacji PKO Banku Polskiego.
W związku z tym ruszył projekt pn. „BANK DOBRYCH SERC/ DOM SAMOTNEJ MATKI W RUDNIKU NAD SANEM”, którego realizacja potrwa do 31.03.2024r.

Fundacja PKO BP przekazała darowiznę w kwocie 28 500 zł z przeznaczeniem na: zakup wyposażenia pomieszczenia do terapii, wyposażenia świetlicy, zakup artykułów spożywczych, środków czystości i higieny osobistej, leków, środków opatrunkowych, odzieży i obuwia.

Dzięki otrzymanemu wsparciu poprawiliśmy warunki socjalno-bytowe w naszej placówce, by stworzyć matkom i ich dzieciom optymalne środowisko do życia i prawidłowego
funkcjonowania.

Otrzymana darowizna Fundacji PKO wpłynęła na jakość świadczonych usług, poprawiła funkcjonowanie i podniosła standardy Domu Samotnej Matki w Rudniku nad Sanem.